Autor textu MediaGuru
Obchodním ředitelem společnosti JCDecaux se stal Tomáš Soukup, ve vedení
obchodního týmu vystřídal Kamilu Mortimer.
Obchodním ředitelem outdoorové společnosti JCDecaux se stal Tomáš Soukup. V této pozici nahrazuje Kamilu Mortimer, která po šesti letech z JCDecaux odchází. Soukup byl dosud zástupcem obchodní ředitelky.
Tomáš Soukup se na trhu venkovní reklamy pohybuje dlouhodobě. Byl obchodním ředitelem outdoor-akzent před tím, než se společnost stala součástí skupiny BigBoard Praha. Do JCDecaux přišel v roce 2014.
Kamila Mortimer nastoupila do čela obchodu JCDecaux na začátku roku 2014. Rovněž před svým příchodem do JCD pracovala v outdoor-akzent, a to jako obchodní ředitelka. Obchod zde řídila více než osm let.
JCDecaux patří k významným hráčům na trhu venkovní reklamy v České republice. Je například provozovatelem venkovních ploch na Letišti Václava Havla v Praze, v hlavním městě také provozuje městský mobiliář, nabízí síť reklamních CLV formátů, rolling boardů či bigboardů a prostřednictvím společnosti Rencar provozuje reklamy MHD v Praze, Ostravě a v Plzni.
-mav-
# JCDecaux # outdoor # Tomáš Soukup # Kamila Mortimer
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 zůstává
v divácké skupině starší 15 let Všechnopárty. Následovala komedie
Marečku, podejte mi pero!, která měla zároveň nejvyšší sledovanost
v 15–54.
Glow21je společným dílem Petra Čecha a jeho zastupující agentury The
Playbook House, českých expertů na leadership a firemní rozvoj Luboše
Kastnera a Jiřího Panušky, kteří stojí za manažerskou
společností BC21.
Důvěra lidí v novináře není podle nové studie publikované v Journal of
Law and Economics dána pouze kvalitou médií, ale zásadně ji ovlivňuje
také fungování právního státu. Výzkum, na němž se podílel i ekonom
Niclas Berggren z VŠE, ukazuje, že silnější instituce a vymahatelnost
práva souvisejí s vyšší mírou důvěry v média.