Online komunikaci Nestlé Infant Nutrition zajistí Leo Burnett

čtvrtek, 19. listopadu 2020, 11:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Nestlé si na online komunikaci své divize kojenecké a dětské výživy vybrala agenturu Leo Burnett.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Společnost Nestlé na online komunikaci divize kojenecké a dětské výživy volí agenturu Leo Burnett ze skupiny Publicis Groupe. Se stejnou skupinou Nestlé spolupracuje i v oblasti mediální strategie. Užší propojení obou oblastí má přispět k vyšší efektivitě kampaní. 

Leo Burnett nově zajistí veškerou online komunikaci divize Nestlé Infant Nutrition potravinářské společnosti Nestlé. Na starosti bude mít komunikaci kojeneckých mlék a dětských příkrmů značek Beba, NaturNes Bio, Nestlé Nature’s Selection, Little Steps a dalších. Pro klienta bude zajišťovat kompletní digitální komunikační strategii od přípravy kampaní přes spolupráci s influencery až po správu sociálních sítí a SEO. Spolupráce bude zahájena v lednu 2021 a potrvá následující dva roky. 

Při plánování komunikačních aktivit bude Leo Burnett úzce spolupracovat s mediální divizí Publicis Groupe, která pro Nestlé dlouhodobě zajišťuje mediální strategii. Tento model má zjednodušit přípravu kampaní a zvýšit jejich efektivitu.

Při výběru nové digitální agentury jsme pozitivně hodnotili, jak Leo Burnett kreativně, ale i textově zpracovala naše zadání. Ceníme si také toho, že zapojují inovativní přístupy v digitální komunikaci. Do budoucna si slibujeme zefektivnění komunikace hlavně tím, že sídlí na jednom místě společně s mediální agenturou. Postupy se tak celkově zjednoduší a i reporting bude praktičtější,“ komentuje výběr nové agentury Jitka Badalová, Digital Specialist Infant Nutrition CZ/SK.

-stk-