Prima začala vysílat pořad Šéfem za pár minut

pátek, 6. listopadu 2020, 06:35 Aktuality, TV MediaGuru

Jde o nový pořad Zdeňka Pohlreicha, spolupracuje na něm s cukrářkou Ivetou Fabešovou.

Šéfem za pár minut, zdroj: FTV Prima

Šéfem za pár minut, zdroj: FTV Prima

Televize Prima zahájila od čtvrtka 29. října vysílání pořadu Šéfem za pár minut. Jde o nový pořad Zdeňka Pohlreicha, spolupracuje na něm s cukrářkou Ivetou Fabešovou. Partnery pořadu jsou mimo jiné Komerční banka, Kotányi a Potten & Pannen – Staněk. Reklamní plnění bylo v exkluzivní kompetenci contentové agentury Fuse ze skupiny Omnicom Media Group.

„Podpora Zdeňka Pohlreicha a jeho pořadů se pro nás stala tradicí. Spolupráce na tomto projektu je plynulým pokračováním dlouholetého partnerství, které odráží naši společnou filozofii – vysoké standardy kvality, profesionální přístup a edukaci veřejnosti v oblastech, kterým se věnujeme. I pro nás jsou to totiž nezbytné ingredience našeho působení na trhu,“ uvádí David Šmahel, šéf marketingové komunikace KB.

Mottem nové kuchařské série je: používat selský rozum v kuchyni se vyplácí. „Oblíbený Šéf cílí na širokou skupinu lidí, kteří hledí na kvalitu, ale i udržení rodinného rozpočtu v mezích, které si mohou dovolit, a otázka vaření je součástí jejich každodenního rozhodování,“ doplňuje Petra Buštíková z Fuse, která za projekt zodpovídá pro Komerční banku.

V návaznosti na aktuální televizní projekt vydal Zdeněk Pohlreich také další ze svých knižních novinek. Kuchařka Super jednoduše vychází z konceptu televizní novinky a nabízí nápady a tipy na přípravu jídla.

Premiérové díly nového kulinárního pořadu Šéfem za pár minut vysílá televize Prima od čtvrtka, 29. října ve 22:50.

-mav-