Skupina KB si na média opět zvolila PHD

pondělí, 30. listopadu 2020, 14:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Finanční skupina KB si v mediálním tendru opět vybrala agenturu PHD.

Zdroj: KB

Zdroj: KB

Skupina KB, pod níž patří například Komerční banka, Modrá pyramida či Komerční pojišťovna, po půl roce uzavřela svůj mediální tendr. Na plánování a nákup médií si opět vybrala agenturu PHD, s níž spolupracuje posledních 19 let. Staronová agentura se tak bude o média skupiny starat na českém trhu i následující tři roky. 

„Jsme velmi rádi za důvěru, kterou nám skupina KB dala. Věřím, že jsme si ji odpracovali v každodenní mravenčí práci pro všechny společnosti skupiny. Tato důvěra pro nás představuje obrovský závazek a zodpovědnost, zároveň nás práce pro tohoto srdečního klienta velmi baví a posouvá kupředu,“ říká Petr Miláček, managing director agentury PHD. 

PHD letos například zajistila pro Komerční banku partnerství s novou zpravodajskou stanicí CNN Prima News, kde si do pořadu KB Interview zve moderátor Martin Moravec zajímavé osobnosti české společnosti a byznysu. V minulosti připravila mimo jiné projekt KB Band Academy, sérii pořadů na TV Óčko určených pro mladé talentované kapely, nebo se podílela na přípravě TV docu-reality Hlava rodiny cílící na teenagery a jejich finanční gramotnost. 

-stk- 

Pozn.: PHD je provozovatelem serveru MediaGuru.cz