Ať sněží díky, přeje si Albert v zaměstnanecké kampani

úterý, 1. prosince 2020, 14:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Vůbec poprvé startuje Albert veřejně vlastní zaměstnaneckou kampaň. Děkuje v ní svým kolegům.

Klíčový vizuál k vánoční zaměstnanecké kampani Alberta, zdroj: VCCP

Klíčový vizuál k vánoční zaměstnanecké kampani Alberta, zdroj: VCCP

Obchodní řetězec Albert letos vůbec poprvé veřejně spouští vlastní zaměstnaneckou kampaň. S mottem „Ať sněží ,díky’ kolegům za kouzla nejen na Vánoce“ chce vyzdvihnout nepostradatelnost všech svých lidí a děkuje jim za to, jak obětavě se vyrovnávají s výzvami letošního roku. 

Motivem kampaně je proto poděkování těm, kteří díky své energii a nasazení umožní, aby si lidé užili krásné Vánoce. „Zaměstnanecká komunikační platforma je založená na trvalých hodnotách společnosti a kromě toho, že posiluje značku interně, je také plně v souladu s komunikací značky navenek vůči zákazníkům." říká Henri de la Barre, Planning Director agentury VCCP, jež je pod kampaní podepsána. 

Kampaň, jež odstartovala 30. listopadu, bude k vidění v televizi, tisku, outdooru, na internetu a také v místě prodeje. Objeví se i v interních kanálech řetězce.

Režie se stejně jako aktuální vánoční kampaně Albertu ujala Jasmina Blažević. O produkci se postaralo Bistro Films. Hudební podkres tvoří skladba „White Christmas“ od Irvinga Berlina a Deana Martina.

Albert ve vánoční kampani opět peče, tentokrát bílé Vánoce

pondělí 2. listopadu 2020

-stk-