iDnes Premium zavádí pro předplatitele zdravotnické benefity

úterý, 1. prosince 2020, 10:50 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Nová sekce v placené službě iDnes Premium má vedle obsahu nabízet také výhody spojené s péčí o zdraví.

Zdroj: Mafra

Zdroj: Mafra

Mediální skupina Mafra rozšiřuje od 1. prosince 2020 svůj projekt placené internetové služby iDnes Premium o novou sekci věnovanou zdraví. Speciál iDnes Premium Zdraví má vedle obsahu nabízet také výhody spojené s péčí o zdraví – například přednostní objednání, či zvýhodněné ceny na žádaná vyšetření.

iDnes Premium Zdraví mohou využívat uživatelé iDnes Premium, kteří mají aktivováno roční členství. Jeho cena je 390 Kč za rok, uživatelé tedy za členství na období dvanácti měsíců zaplatí hodnotu deseti měsíčních plateb. Stávající členové iDnes Premium si roční členství mohou přikoupit a bude jim o již zaplacenou dobu prodlouženo.

V první vlně výhod jsou podle sdělení skupiny RT-PCR testy na covid-19. Členský benefit má zahrnovat výhodnou cenu, možnost objednávky hned na následující den a dodání výsledků, včetně mezinárodního certifikátu, do 24 hodin od odebrání vzorků.

Přednostní objednávky mají být pro uživatele k dispozici také na magnetickou rezonanci, onkogynekologickou prevenci a na ortopedické zákroky jako operace kloubů, kyčlí a podobně. Výhody mají podle zprávy Mafry čerpat i těhotné ženy.

Veškerá vyšetření jsou dohodnuta v zařízeních, jako je například Iscare, Vidia Diagnostika, Ifcor, Gennet, GynCentrum a další. Ta jsou součástí portfolia společnosti Future Life, která patří k projektům investiční společnosti Hartenberg Holding. V té drží většinu firma Synbiol, převedená Andrejem Babišem do svěřenského fondu.  Do svěřenského fondu převedl Babiš i společnost Agrofert, která je vlastníkem skupiny Mafra, provozovatele serveru iDnes.cz.

-mav-