JAD Productions bodovala na cenách BEA World 2020

středa, 23. prosince 2020, 13:10 Aktuality, Outdoor MediaGuru

JAD Productions zakladatele Yemiho A.D. získala několik ocenění v letošní soutěži světových eventů BEA World 2020.

Anti-panic conference. zdroj: JAD Productions

Anti-panic conference. zdroj: JAD Productions

Bea World – mezinárodní festival eventů a živé komunikace udělil ocenění nejlepším světovým projektům. Slavnostní ceremoniál se letos, stejně jako většina nominovaných projektů, přesunul do online prostoru.

V živém přenosu si ocenění odnesla také česká kreativní agentura JAD Productions zakladatele Yemiho A.D. Z celkem sedmi nominací s třemi svými projekty proměnila v 188 přihlášených projektů z 23 zemí 4 ceny, včetně zlaté v kategorii virtuálních eventů. JAD spolupracovala na projektech s XLAB Realtime.

Yemiho tým zaujal inovativním a kreativním přístupem k projektům, které byly vytvořeny v rekordně krátkém čase, kdy se celý svět eventů a setkávání ocitl díky koronavirové pandemii ze dne na den v izolaci, a musel své dosavadní aktivity transformovat do online prostoru.

Mezi vlastními projekty bodovala sérií live stream konferencí Anti-Panic Platform realizovaných ve spolupráci s Aspen Institute CE jakožto prvním českým počinem a pomocí v reakci na nastalou krizi. V druhém případě šlo o transformaci taneční školy Dance Academy Prague do live stream provozu, kdy díky spojení s partnerem T-mobile nabídli zdarma taneční lekce na dálku dětem a rodinám uzavřeným v karanténě.

„Díky tomu, že jsme malý flexibilní tým, který se nebojí jít do partnerství i s lidmi a subjekty, které by mohly být primárně vnímány jako konkurence, se navzájem posilujeme. Díky propojení s XLAB Realtime, který má velkou zásluhu na získání ocenění, jsme dokázali, aby nevelká firma z nevelké země, jakou je Česko, mohla uspět na světové scéně bez ohledu na velikost trhu, kde působí nebo objemu rozpočtu, se kterým pracuje. To hlavní, na čem záleží je kreativita a partnerství,“ uvedl Yemi A.D.

-mav-