Marketing a komunikaci AAA Auto vede Karel Smrž

čtvrtek, 3. prosince 2020, 12:00 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novým ředitelem marketingu a komunikace sítě AAA Auto se stává Karel Smrž.

Karel Smrž, zdroj: AAA Auto

Karel Smrž, zdroj: AAA Auto

Do vedení marketingu a komunikace mezinárodní sítě autocenter AAA Auto nastoupil Karel Smrž. V rámci své pozice povede interní marketingový tým a bude zajišťovat kompletní řízení marketingu a komunikace všech značek skupiny Aures Holdings v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Mezi ty, kromě AAA Auto, patří například prodejce zánovních vozů Mototechna, inovační laboratoř AuresLab nebo půjčovna vozů Mototechna Drive.

„Směrem k zákazníkům chci celou komunikaci maximálně zjednodušit. Musíme být jasně identifikovatelní v záplavě reklam, které denně útočí na všechny z nás. Druhou důležitou linkou je více akcentovat benefity a garance, které zákazníkům poskytujeme při koupi auta v našich autocentrech,“ popisuje Karel Smrž.

Vzhledem k probíhající koronavirové krizi byl letos sektor automotive opakovaně zasažen uzavřením prodejních poboček jak nových, tak ojetých vozů. V takové situaci je podle Karla Smrže velmi těžké plánovat a realizovat marketingové aktivity. „Kromě standardních KPIs na komunikaci nechceme vynaložit prostředky neúčelně ve chvíli, kdy se podmínky hry ze dne na den neustále mění. To je v tuto chvíli asi největší výzva celého marketingového týmu – načasovat aktivity tak, abychom doručili pro business požadované cíle, a zároveň jsme v uvozovkách ,nevyhodili peníze z okna', protože náš produkt vzhledem k různým opatřením nemáme jak prodat,“ dodává Smrž.

Karel Smrž se marketingu a marketingové komunikaci věnuje celou svou profesní kariéru. Začínal v marketingu Providentu, následně působil u mobilního operátora Oskar a později Vodafone. Pracoval také v agentuře Ogilvy a posledních 6 let v UPC. 

-stk-