Marketing a komunikaci v Economii řídí Kateřina Šušáková

čtvrtek, 17. prosince 2020, 14:50 Aktuality, Tisk, Lidé MediaGuru

Novou ředitelkou marketingu a komunikace mediálního domu Economia se od 1. ledna 2021 stane Kateřina Šušáková.

Kateřina Šušáková, zdroj: Economia

Kateřina Šušáková, zdroj: Economia

Novou ředitelkou marketingu a komunikace mediálního domu Economia se od 1. ledna 2021 stane Kateřina Šušáková. Ve své nové roli zastřeší marketingovou i korporátní komunikaci směrem ke všem cílovým skupinám čtenářů, zákazníků, partnerů mediálního domu, včetně komunikace interní.

V Economii jde o nově vytvořenou pozici.  „Příchod zkušené manažerky do této nově vytvořené role v nejvyšším vedení firmy je projevem významu, který marketingové a komunikační funkci v našem mediálním domě přikládáme,“ uvedla Zuzana Řezníčková, předsedkyně představenstva společnosti Economia.  „Na českém mediálním trhu se v posledních měsících znovu rýsují hranice jednotlivých disciplín a nově se rozhoduje o budoucím postavení klíčových hráčů. Economia chce z tohoto období vyjít úspěšně a k tomu potřebuje profesionálně komunikovat se všemi svými cílovými skupinami a stakeholdery,“ dodala.

Kateřina Šušáková má zkušenosti z médií, public relations i z managementu nadnárodních korporací. Svou kariéru začínala v Československé televizi jako redaktorka. Po té působila několik let ve státní správě jako mluvčí ministerstva pro správu národního majetku a jeho privatizaci, po odchodu do soukromé sféry založila vlastní komunikační agenturu Czech P.R. Později přešla na korporátní stranu do sektoru finančních služeb. Pracovala jako ředitelka marketingu a komunikace a členka představenstva životní pojišťovny Credit Suisse Life & Pensions, poté přešla do Komerční banky, kde řídila postupně odbory strategického a operativního marketingu a komunikace, CSR a sponzoringu.

-mav-