Prima Comedy Central se mění na Paramount Network

pátek, 4. prosince 2020, 11:35 Aktuality, TV MediaGuru

Televizní stanice Prima Comedy Central se od 12. ledna 2021 přejmenuje na Paramount Network a do vysílání zařadí filmy od Paramountu.

Zdroj: Paramount Network

Zdroj: Paramount Network

Po pěti letech vysílání se kanál Prima Comedy Central, který je součástí skupiny ViacomCBS, mění na Paramount Network. Nový název začne stanice používat od 12. ledna 2021.

Rebrandingem a repositioningem kanálu Prima Comedy Central na Paramount Network reaguje společnost ViacomCBS podle svých slov na vývoj trhu a potřeb diváků. Dosavadní spolupráce se skupinou Prima a reklamním zastupitelstvím Media Club bude pokračovat i po rebrandingu. Společnost Axocom pak nadále zůstává zástupcem kanálu pro distribuční partnery.

Program kanálu má nově kombinovat komediální show z Prima Comedy Central, mezi které patří Comedy Club, Taková moderní rodinka nebo Červený trpaslík, spolu s filmy a přinášet tak více obsahu.

Nové vysílací schéma kanálu se tak sestává z kombinace seriálů z Comedy Centralu, jako jsou Sponge Bob, Taková moderní rodinka nebo Jak jsem poznal vaši matku. Přinese i premiérovou řadu Comedy Clubu s českými stand-up komiky. V hlavním vysílacím čase nabídne kanál každý večer filmové snímky od Paramountu. První dny vysílání po rebrandingu přinese např. Terminál, snímky s Eddiem Murphym Policajt z Beverly Hills a Záměna, nominované na Zlatý glóbus, nebo film Americká krása.

Programové vysílací schéma stanice Paramount Network

Programové vysílací schéma stanice Paramount Network

„Přestože Paramount Network už neponese jméno Primy, ve spolupráci se svým dlouholetým partnerem ViacomCBS budeme pokračovat. Kromě prodeje reklamy Media Clubem zajišťuje komunikaci pro přejmenovaný kanál naše agentura Solootions,“ uvedl Vladimír Pořízek, provozní ředitel skupiny Prima.

Kanál Prima Comedy Central začal v České republice vysílat 14. prosince 2015, provozován byl společností Viacom International Media Networks (nyní ViacomCBS), která byla zároveň zodpovědná za obsah, program a jeho technickou stránku. Lokální spolupráce se skupinou Prima podpořila představení kanálu na českém trhu poskytnutím jména zavedené značky a obchodní zastupitelství Media Club se postaralo o prodej reklamy v rámci reklamních balíčků.

-mav-