Raiffeisenbank a RSTS startuje první společnou kampaň

úterý, 1. prosince 2020, 15:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Raiffeisenbank a Raiffeisen stavební spořitelna připravily první společnou kampaň.

Zdroj: Raiffeisenbank & RSTS

Zdroj: Raiffeisenbank & RSTS

Týmy marketingové komunikace Raiffeisenbank a Raiffeisen stavební spořitelny (RSTS) připravily na prosinec první společnou kampaň, která má za cíl představit produkt Raiffeisenbalíček.

V rámci nabídky získají klienti zdarma dva základní produkty obou společností, tedy osobní účet od Raiffeisenbank a Stavební spoření od RSTS, ke kterým dostanou jako prémii 2000 korun.

Nabídku bude propagovat kampaň v rádiu a na internetu. Bannery a videospoty budou umístěny ve všech klíčových médiích a rádiové spoty, které opět namluvil Jiří Dvořák, budou slyšet z celoplošných i regionálních stanic. Doplní ji venkovní reklama, konkrétně světelné vitríny na zastávkách městské hromadné dopravy a LED obrazovkami po celé ČR.

„Kampaní chceme dát lidem vědět, že Raiffeisenbank a RSTS velmi úzce spolupracují. Proto dokážeme našim klientům nabídnout komplexní služby, díky kterým mohou své finance na jednom místě nejen spravovat, ale také zhodnocovat,” říká Michaela Kuželová, manažerka marketingové komunikace Raiffeisenbank.

-stk-