Startuje nový rezervační portál na ubytování Trevor

sobota, 12. prosince 2020, 08:30 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Na českém trhu startuje nový booking server Trevor. Nabízí 200 kurátorsky prověřených lokalit.

Zdroj: Trevor

Zdroj: Trevor

Na tuzemském trhu vznikl nový rezervační portál na ubytování. Pod názvem Trevor nabízí zatím 200 kurátorsky prověřených lokalit. Návštěvník si na něm může jednotlivé ubytování prohlédnout prostřednictvím videa a rovnou i zarezervovat. Spuštění nového serveru podpoří také kampaň v digitálním prostředí.  

„Zatím každou lokalitu prověřujeme opravdu osobně, do budoucna a s růstem, který očekáváme, plánujeme vytvořit síť cestovatelů, kteří nám s prověřením pomohou. Kromě toho je naším cílem i velmi intenzivní komunikace se samotnými majiteli a budování osobních vztahů, což, jak cítíme, na trhu chybí“, říká Dina Parfenovich, jedna ze zakladatelek portálu.

Portál startuje v době, kdy cestování není zrovna jednoduché. „Aktuální situace cestování opravdu nepřeje, ale my v Trevoru věříme, že až se vše v dobré obrátí, poptávka po zajímavých místech bude velká,“ popisuje Kristýna Vrančičová, druhá zakladatelka projektu. 

Trevor chce rozšiřovat nabídku lokalit nejen v Česku, ale i v zahraničí. „V dalším roce plánujeme vstoupit na polský trh. Momentálně čekáme od polských kolegů analýzu trhu, na základě které budeme přesně vědět, jaký typ expanze zvolit. Jediné, v čem jsme si jisté, že bychom měly ukázat polskému klientovi ty nejlepší česká místa,“ dodává Dina Parfenovich. 

Kromě vyhledávání a rezervace ubytování chystá Trevor i další služby, především příběhy jednotlivých míst, díky kterým zákazník pochopí genius loci daného místa. V budoucnu se pak chce zaměřit i na tzv. gastro cestování, kdy k vyhledávané lokalitě přibude nabídka restaurací včetně možnosti rezervace nebo tipy na další možnosti vyžití pro různé skupiny zkušených cestovatelů, ať už jde o rodiny s dětmi, páry, nebo jednotlivce. 

Spuštění webu provází i komunikace na sociálních sítích Instagram, Facebook a YouTube a první online kampaň zaměřená na představení značky. Součástí podpory jsou i PR aktivity, které mají oslovit starší populaci, a spolupráce s Darou Rolins. 

Trevor je tak novou konkurencí pro již zavedené portály, které pomáhají s vyhledáváním ubytování. Již několik let na českém trhu funguje inspirační stránka Amazing Places, před rokem byl spuštěn portál Explorio, který se soustředí na rodiny s dětmi. Mezi rezervační portály zde figurují zejména mezinárodní hráči Booking, Agoda či agregátor Trivago. 

-stk-