Agentura Allmedia4U mění název na Insighters

neděle, 24. ledna 2021, 08:50 Aktuality, PR MediaGuru

Agentura Allmedia4U mění svůj název. Nově bude působit jako Insighters.

Zdroj: Insighters

Zdroj: Insighters

PR a digitální agentura Allmedia4U vstoupila do roku 2021 s novým názvem Insighters. Společně s ním změnila společnost grafickou identitu včetně loga a webových stránek. Nová značka má tak více odpovídat velikosti a charakteru agentury.

Rebrandingem se společnost chce více přiblížit současným trendům. „Nový název a grafická identita lépe odpovídají charakteru agentury, stejně jako lidé, kteří ji tvoří. Pojem insight je všem v marketingu známý, ale ne všichni s ním umí správně pracovat. V Insighters, nehledě na disciplínu, dokážeme pochopit naše klienty, jejich potřeby, najít nový úhel pohledu. Dokážeme uvažovat v širším kontextu a s jasným cílem. To vše s ohledem na nejnovější trendy komunikace,“ dodává Tomáš Staněk, majitel a zakladatel Insighters, dříve Allmedia4U.

V roce 2020 se společnost rozrostla o dvanáct nových pracovníků a zřídila regionální zastoupení v podobě Allmedia4U Morava. Také se stala členem mezinárodní sítě komunikačních agentur GCPR network. I přes pandemii dynamicky rostla, svůj orat meziročně zvýšila o téměř 50 %.

-stk-