Billa se v kampani spojuje s vítězem MasterChef Česko

středa, 13. ledna 2021, 17:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Tváří věrnostní kampaně společnosti Billa se stal Roman Staša, vítěz loňské řady MasterChef Česko.

Klíčový vizuál k aktuální věrnostní kampani, zdroj: Billa

Klíčový vizuál k aktuální věrnostní kampani, zdroj: Billa

Společnost Billa ve středu 13. ledna spouští svou první letošní kampaň. Ve věrnostní akci nabídne zákazníkům opět nádobí značky MasterChef, tentokrát sadu zapékacích mís a profesionálních kuchyňských nožů. V kampani se řetězec spojuje s Romanem Stašou, vítězem soutěže MasterChef Česko 2020. 

Billa je dlouholetým partnerem soutěže MasterChef a s jednotlivými soutěžícími nebo porotci spolupracujeme, protože máme k vaření velmi blízko. Například díky naší online platformě Gusto Academy nebo tištěnému magazínu Gusto. Navíc měla loňská MasterChef kampaň u zákazníků velmi pozitivní ohlas,“ říká marketingová ředitelka Billa Lucie Průšová.  

Komunikace se uskuteční nejen na prodejnách, v rádiu, tisku, ale zejména v online prostředí, kde se budou zákazníci moci zapojit i do kuchařské výzvy Romana Staši.

Sběratelská akce potrvá až do 23. března, do kdy mohou zákazníci ve všech supermarketech Billa získat u pokladny za každých utracených 250 jednu nálepku. Za každých 10 nebo 20 nasbíraných nálepek si mohou potom zakoupit za zvýhodněnou cenu jeden produkt. 

Sada nádobí MasterChef obsahuje celkem deset jedinečných kusů kuchyňského vybavení, čtyři druhy nožů z řady Perfomance a šest druhů zapékacích a servírovacích mís. Produkty budou zákazníci moci získat za nasbíraný počet samolepek a doplatek od 59,90 Kč do 329,90 Kč. Vyzvednutí produktů bude možné až do 30. 3. nebo do vyprodání zásob. Produkty MasterChef nelze koupit za běžnou maloobchodní cenu.

Nádobí však bude možné získat i zdarma v soutěži. V případě, že zákazníci nakoupí produkty z řad privátních značek Billa, uloží je do lednice, vyfotí a fotografii následně nahrají na stránku www.billa.cz/masterchef nebo ji zveřejní v Instastories s označením #billaczlednice a @BILLA_CZ, zapojí se tím do soutěže o produkty z kampaně. Soutěžit se bude o zmiňované nádobí, celkem 32 výher, ale také o tři večeře s Romanem Stašou.

-stk-