Costa Coffee začíná v Praze nabízet rozvoz kávy

úterý, 26. ledna 2021, 10:00 Aktuality, Retail MediaGuru

Kavárenský řetězec Costa Coffee ve spolupráci se službou Wolt nabízí v Praze rozvoz kávy.

Zdroj: Costa Coffee

Zdroj: Costa Coffee

Kavárenský řetězec Costa Coffee se nově spojuje s rozvážkovou službou Wolt a od konce ledna nabídne rozvoz kávy na šesti svých pobočkách. „Po Praze bude v průběhu února následovat ještě pobočka v Brně. Tuto službu pro zákazníky chceme nabízet již natrvalo,“ plánuje Aleš Fránek, ředitel řetězce Costa Coffee v ČR.

Rozvoz kávy v Praze bude fungovat 4 km od vybraných poboček, mezi které patří například Tylovo náměstí, Florenc a Italská. „Vše musí do sebe perfektně zapadat. I příprava kávy musí být přesně načasována na předání kurýrovi, abychom zaručili co možná nejlepší kvalitu,“ říká Fránek. 

Nabídka nápojů nebude nijak zvlášť limitována. K dostání bude flat white stejně jako nápoje z aktuální kampaně či dorty. Zákazníci si budou při rozvážce odpustit jen šlehačku a ristretto. Kromě nápojů si lze objednat i balenou kávu nebo kapsle do kávovaru.  

Pro zákazníky Woltu bude řetězec nabízet speciální nabídky, které se budou měnit. Costa Coffee chce touto službou udržet kontakt se svými zákazníky, kteří nemají možnost využít výdejních okének, přitom by si kávový zážitek rádi dopřáli. Zákazníci si mohou produkty objednat prostřednictvím mobilní aplikace dostupné pro iOS a Android nebo na webové stránce wolt.cz. 

Rozvoz kávy již nabízí i konkurenční Starbucks, který ve spolupráci se službami Dáme jídlo nebo Wolt kávu rozváží ve většině velkých měst, v nichž působí. Spolu s tím rozvíjí i službu Parking Pickup. 

Starbucks rozvíjí službu Parking Pickup

pondělí 25. ledna 2021

-stk-