Kaufland má novou kreativu pro nábor zaměstnanců

pátek, 29. ledna 2021, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Začátkem února uvádí Kaufland do života nový design své zaměstnavatelské značky a nábor zaměstnanců podpoří rozsáhlou kampaní.

Kaufland má novou náborovou kampaň, zdroj: Kaufland

Kaufland má novou náborovou kampaň, zdroj: Kaufland

Obchodní řetězec Kaufland přichází začátkem února s novou kampaní, jejíž motto zní „Čas na změnu“, a která má podpořit nový design jeho zaměstnavatelské značky. Řetězec upouští v HR kampani od představování zaměstnanců a různých benefitů a snaží se jít jinou cestou. Ponechává lidi v jejich běžném životě a motivuje je přemýšlet a rozhodnout se. Zároveň s kampaní spouští i své HR stránky v novém vzhledu a designu.

„Snažíme se dostat se tak blízko našich cílových skupin, jak to jen jde. Opouštíme zavedené cesty HR marketingu a snažíme se v lidech nejprve nastartovat úvahy o jejich práci, kariéře, budoucnosti. Věříme, že při procházce se psem nebo při běhu, při vychutnávaní si ranní kávy nebo při jízdě autem, člověk o těchto věcech nejvíc přemýšlí. Chceme se dostat do bodu nula při rozhodování o zaměstnání, “ říká Viera Uríková, vedoucí oblasti Recruiting a HR marketing v Kauflandu.

Komunikační prostředky kampaně mají mít ucelený styl a všechny informace a inzeráty by jednoznačně měly asociovat Kaufland díky použití červené barvy a zachycení cílových skupin v jejich civilním životě. Bude několik verzí vizuálů, jednak imageové a pak cílené na konkrétní pozice. Kreativa vznikla jako mezinárodní koncept a stejný nebo podobný motiv se objeví ve všech osmi zemích, kde Kaufland působí.

Kampaň poběží zhruba tři měsíce a bude komunikována interně i externě, na kariérních stránkách, na sociálních sítích, pracovních portálech, POS, dále se objeví tištěné materiály – plakáty, letáky a zapojí se i in-store rádio. HR stránky v novém designu pak budou fungovat i po skončení kampaně. 

Kaufland zavádí K-scan na více než 30 prodejen

neděle 8. listopadu 2020

-zue-