Marketér Aleš Veselý se stává generálním ředitelem Sazky

pondělí, 25. ledna 2021, 09:35 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Dosavadní marketingový ředitel Sazky Aleš Veselý nastupuje do čela společnosti. O jeho nástupci v marketingu se rozhodne v nejbližších týdnech.

Aleš Veselý, zdroj: Sazka

Aleš Veselý, zdroj: Sazka

Sazka mění po osmi letech generálního ředitele. Nově ji povede její ředitel marketingu Aleš Veselý. Robert Chvátal, dosavadní generální ředitel firmy, se stane předsedou představenstva Sazky a nadále bude řídit mezinárodní loterní skupinu Sazka Group.

Aleš Veselý do čela Sazky nastoupí 1. února 2021. Ve firmě působí už od poloviny roku 2013 v roli marketingového ředitele a poslední tři roky také v pozici zástupce generálního ředitele. „Během posledních osmi let se nám podařilo z tradiční loterní firmy vybudovat moderní a zábavní společnost. Díky inovacím a online transformaci můžeme nabízet široké portfolio her, které oslovuje tři čtvrtiny dospělé populace v ČR. Mým hlavním cílem je, aby Sazka nejen nastavený trend udržela, ale především dále rozvíjela svoji dlouhodobou strategii zábavní firmy,“ říká Aleš Veselý.

Před příchodem do Sazky působil Aleš Veselý přes 15 let na různých manažerských postech v telekomunikacích, naposledy jako ředitel marketingu a produktu ve společnosti Telefonica O2. Vystudoval ekonomickou fakultu UJEP v Ústí nad Labem a projektový management na George Washington University. 

Robert Chvátal řídil Sazku od roku 2013. „Jsem velmi rád, že budu z pozice předsedy představenstva i nadále součástí strategických rozhodnutí české Sazky. Zároveň jsem hrdý na to, že se mohu podílet na růstu Sazka Group ve čtyřech dalších evropských zemích,“ říká Robert Chvátal.

O novém řediteli marketingu Sazky, který nastoupí za Aleše Veselého, bude rozhodnuto v nejbližších týdnech.

-stk-