Prima dotočila Máme rádi Česko, uvede ho na jaře

pondělí, 25. ledna 2021, 12:20 Aktuality, TV MediaGuru

Deset nových dílů pořadu Máme rádi Česko má televize Prima připravené do vysílání, uvede je na jaře.

Máme rádi Česko, zdroj: FTV Prima

Máme rádi Česko, zdroj: FTV Prima

Televize Prima dokončila natáčení nové řady soutěže Máme rádi Česko. Do vysílání chce nové díly zařadit v průběhu letošního jara. Moderátorem pořadu je opět Libor Bouček, kapitány soutěžních týmů Jakub Prachař a Vojtěch Kotek. Prima uvedla, že deset dílů natáčela za mimořádných bezpečnostních opatření.

Mezi soutěžícími se letos objeví například Aňa Geislerová, Jana Plodková, Jan Hřebejk, Jiří Langmajer, Lukáš Langmajer, Adéla Gondíková, Saša Rašilov, Igor Chmela, Matěj Ruppert, Gabriela Koukalová nebo Daniela Písařovicová. Proti svému synu Jakubovi nastoupí i David Prachař.

Natáčení se uskutečnilo v novém studiu, využívaly se technologie, změnu doznala i kapela a logo pořadu. „Jsme sice v menším studiu a máme i kvůli covidu méně diváků, ale díky dekoraci z nejlepších 4K LED obrazovek, což je nejvyšší dostupná řada, to není poznat, naopak studio vypadá velkolepěji. Takřka každé herní kolo má speciální 3D grafiku, na které tři čtvrtě roku pracovalo patnáct grafiků. Na této dekoraci je mnoho technické práce, která se ale jednoznačně vyplatila,“ uvedl režisér Michael Čech.

Máme rádi Česko získalo pro natáčení nové studio přímo v sídle televize Prima. Vizuální novinky doplní i ty akustické díky novému hudebnímu tělesu a aranžím Maxibandu Jana Maxiána.

Nové studio pořadu Máme rádi Česko, zdroj: FTV Prima

Nové studio pořadu Máme rádi Česko, zdroj: FTV Prima

Vědomostní soutěž Máme rádi Česko vysílá televize Prima od 7. dubna 2013, dosud odvysílala 76 epizod.

-mav-