TelevizeSeznam.cz nasadí pořady Kokoti na neděli, Fanda či Děti vs.

pátek, 15. ledna 2021, 14:10 Internet & Mobil, Aktuality MediaGuru

Několik nových internetových video pořadů uvede v letošním roce TeleviezSeznam.cz.

Kokoti na neděl, zdroj: TelevizeSeznam.cz

Kokoti na neděl, zdroj: TelevizeSeznam.cz

Několik nových internetových video pořadů uvede v letošním roce TelevizeSeznam.cz. Produkce Stream přichystala tři nové pořady zaměřené na satiru a glosování. Konkrétně jde o pořady Kokoti na neděli Terezou Dočkalovou, který má „tepat do netolerance, diskriminace, nerovnosti a dalších nešvarů dneška".

Další novinkou je pořad Děti vs., který přináší názory dětí na různá témata. První díl je věnovaný Miloši Zemanovi. Připraven je také pořad pro fotbalové fanoušky Fanda. Jako fanda bude vystupovat herec Jarmil Škvrna, za scénářem a režií stojí spolutvůrci populárního blogu 1000 věcí, co mě serou Jiří Vaněk a Petr Cífka. Pořad startuje 19. ledna. Nové díly se objeví každý týden v úterý po víkendu, kdy se bude hrát fotbalová liga.

Michal Suchánek a Richard Genzer se vrací ke svému pořadu Kulendář Míši a Ríši. Pokračuje také čtvrtá série pořadu Stavba není sen o přestavbách s moderátorem Mírou Hejdou – tentokrát z Krkonoš. Připraveny jsou také „cvičící" pořady Dopni zip s pilates a Pětiminutovka a rovněž pořad Chátrající skvosty o sešlých budovách.

-mav-