Tipsport se stal v Česku a na Slovensku partnerem NHL

pátek, 22. ledna 2021, 16:15 Aktuality, Marketing MediaGuru

Tipsport uzavřel partnerství s NHL. Kromě marketingových práv získává i nová data v reálném čase.

Zdroj: NHL

Zdroj: NHL

Společnost Tipsport uzavřela několikaleté partnerství s NHL, platné pro Českou republiku a Slovensko. „Smlouva s NHL je jedním z nejdůležitějších kontraktů v dějinách Tipsportu. Umožní nám postupně přinést naší komunitě sázkařů celou řadu světově unikátních inovací, získáváme bezprecedentní přístup k datům i exkluzivní podmínky spolupráce s nejpopulárnější hokejovou soutěží světa,“ říká Jan Čumpelík, marketingový ředitel Tipsportu. 

Kromě marketingových práv získává Tipsport i přístup k novým herním datům v reálném čase, generovaným novou technologií NHL Puck and Player. Tato technologie, jež přenáší data ze senzorů připevněných na hráčích, puku i kolem hřiště, umožní společnosti nejen dál zlepšit a obohatit své herní statistiky a live kurzy, ale – jak vysvětluje Jan Čumpelík – bude díky ní moci jako jediná na trhu nabízet nové příležitosti k sázení a také pokročilá data v reálném čase: „Ve sportovních datech, která nám NHL ze Severní Ameriky bude dodávat, vidíme obrovský potenciál. Game Data Tracking System umožní sledovat nové individuální statistiky týmů a hráčů a rozšířit kurzovou nabídku na jednu ze sázkařsky nejpopulárnějších soutěží. Jedná se o novou technologii, kterou i sama NHL spouští od nové sezony vůbec poprvé.“ 

Marketingovým kampaním Tipsportu umožňuje dohoda využívat oficiální branding NHL na exkluzivní bázi. Součástí balíčku jsou i marketingová práva k budoucím zápasům NHL Global Series / Global Challenge, které se po dobu trvání dlouhodobé smlouvy budou konat na území Česka a Slovenska. 

Zápasy budou vysílány na stanici Nova Sport, jež je mediálním partnerem NHL na českém a slovenském trhu. Pro diváky bylo postaveno nové studio, které bude všechny nové možnosti během přímých přenosů využívat. 

-stk-