Caroda uvedla nástroj pro správu a monetizaci videoreklamy

úterý, 16. února 2021, 11:00 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Česká společnost Caroda uvedla nový nástroj pro vydavatele, který jim má pomáhat s příjmy z videoreklamy a s optimalizací vydavatelského prostoru.

Zdroj: Caroda

Zdroj: Caroda

Česká společnost Caroda uvedla nový nástroj pro vydavatele, který jim má pomáhat s příjmy z videoreklamy a optimalizovat vydavatelský prostor. Vydavatelé jej podle sdělení společnosti mohou použít na svých stávajících video přehrávačích. „To znamená, že vydavatelé nemusí měnit celou svou infrastrukturu, ale pouze implementovat jeden reklamní kód. O další technickou implementaci a nastavení se postaráme u nás v Carodě,” říká Roman Mura, CEO a spoluzakladatel společnosti. 

S novým řešením od Carody mají také získat video inzerci od všech významných reklamních zdrojů (Pubmatic, Rubicon, Adform, AppNexus, Google a další) a rovněž i uživatelskou platformu pro napojení a administraci všech zdrojů reklamy, a to jak z programatického prodeje, tak i z přímého prodejního kanálu. „Díky tomuto intuitivnímu rozhraní lze jednoduše vytvářet reklamní pozice, časovat spouštění reklam a získat všechny potřebné výstupy pro optimalizaci reklamního video prostoru,“ zdůvodňuje společnost Caroda.

-mav-