Komunikaci a marketing Creative Docku řídí Kristina Sedeke

středa, 3. února 2021, 07:25 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Na pozici Group CMO Creative Docku nastoupila Kristina Sedeke z Publicis Groupe.

Kristina Sedeke, zdroj: Creative Dock

Kristina Sedeke, zdroj: Creative Dock

Do Creative Docku na pozici Group CMO přestoupila z Public Groupe Kristina Sedeke. Kromě dohledu nad marketingovým know-how přebrala i vedení interního Studia, které spojuje týmy zodpovědné za kreativu a performance v rámci evropského portfolia firmy.

Sedeke do Creative Docku přišla z agenturního prostředí. Zkušenosti má s celým odvětvím – produktově od webů, přes sociální sítě až po komplexní marketingové kampaně, manažersky od budování a spojování multi-oborových týmů (Nydrle, Kindred) až po korporátní vedení v nadnárodní agentuře (Newcast – Publicis Groupe). Podílela se na projektech pro etablované klienty jako je T-Mobile, Staropramen, Unilever, Unipetrol nebo Raiffeisenbank. 

„Spolupracovat na budování nových produktů a služeb, které mají lidem zjednodušit život, je super práce. Hrozně mě chytla spolupráce s inovačními týmy, českými i zahraničními. Člověk má pocit, že má leccos za sebou, ale tohle mu dost změní měřítko a otevře obzory. A podobně vlastně funguje i přímočará efektivní filosofie Creative Docku: testuj-měř-optimalizuj,“ dodává Kristina Sedeke.

-stk-