Nova na středy nasadí MasterChef Česko: Souboj nejlepších

pondělí, 15. února 2021, 10:30 Aktuality, TV MediaGuru

Televize Nova zařadí od 24. února do středečního vysílacího času bonusové díly pořadu MatsreChef, utkají se v něm dvojice úspěšných soutěžících z předešlých řad.

MasterChef Česko: Souboj nejlepších, zdroj: TV Nova

MasterChef Česko: Souboj nejlepších, zdroj: TV Nova

Od středy 24. února ve 21:30 bude televize Nova vysílat duely kulinární show MasterChef Česko: Souboj nejlepších. Během několika večerů se proti sobě postaví úspěšní soutěžící z minulých dvou řad a pokusí se znovu zvítězit. Porotce tvoří kuchaři Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt. Jako první se proti sobě postaví Jan Vorel a Pavel Berky. Oba skončili před branami finále.

„Televize Nova se rozhodla, že divákům nejpopulárnější kulinární show připraví speciální podívanou. Často jsme na našich sociálních sítích vídali diskuze, jak by to asi dopadlo, kdyby proti sobě stanuli ti nejlepší z minulých řad. Inspirovali jsme se touto myšlenkou a dáme divákům jedinečnou možnost sledovat tento souboj na televizní obrazovce v bonusových epizodách MasterChef Česko: Souboj nejlepších,“ uvedla Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova.

Týden před televizní premiérou (tj. od 17. února) mohou diváci pořad sledovat na videoplatformě Voyo a poté každou epizodu sedmí dní před její televizní premiérou. Kdo nestihl epizodu v čase televizního vysílání, může si ji zpětně po dobu 7 dnů, a to 24 hodin po odvysílání v televizi, přehrát na Nova Plus nebo přes červené tlačítko.

-mav-