Šéfredaktorem týdeníku Náš Region Praha je Brodský

pondělí, 8. února 2021, 07:15 Aktuality, Tisk, Lidé MediaGuru

Šéfredaktorem týdeníku Náš Region Praha se stal Marek Brodský.

Marek Brodský, zdroj: A 11

Marek Brodský, zdroj: A 11

Šéfredaktorem týdeníku Náš Region Praha, který patří do sítě bezplatných novin společnosti A 11, se stal Marek Brodský. V médiích působí na různých pozicích přes 20 let, především ve zpravodajství TV Nova a Novinky.cz. Poslední tři roky pracoval jako manažer komunikace České obce sokolské.

Náš Region Praha vychází každý týden v průměrném nákladu 150 tisíc kusů. Distribuován je pomocí kamelotů ve všech stanicích pražského metra, na veřejně frekventovaných místech a ve stovkách stojanů po celém městě. O distribuci se stará společnost Space 11.

Noviny Náš Region vychází v desítkách mutací. Jako týdeník kromě Prahy i v Brně, čtrnáctideníky vychází například v Příbrami, v Praze-západ, Praze-jih, Praze-sever, v Berouně nebo v Kladně. Měsíčníky pak například v Plzni, Liberci, Jihlavě, Mladé Boleslavi, Nymburce, Telči nebo v Karlových Varech. „I nadále počítáme s tím, že v letošním roce dokončíme pokrytí celé České republiky. A to buď formou akvizic regionálních vydavatelství, nebo založením nových redakcí,“ řekl jednatel vydavatelství Aleš Zavoral. 

-mav-