Služba Bezrealitky kupuje 50 % Maxima Reality

středa, 10. února 2021, 07:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

S pomocí Maxima Reality chce Bezrealitky rozšířit svou službu Komfort na prodej a pronájem nemovitostí na klíč.

Vladimír Zuzák (Maxima Reality) a Hendrik Meyer (Bezrealitky), zdroj: Bezrealitky

Vladimír Zuzák (Maxima Reality) a Hendrik Meyer (Bezrealitky), zdroj: Bezrealitky

Platforma Bezrealitky, jež nabízí možnost prodeje a pronájmu nemovitostí bez prostřednictví realitní kanceláře, majetkově vstupuje do společnosti Maxima Reality. Získává v ní 50% podíl a aktuální CEO Bezrealitky Hendrik Meyer se zároveň stane jejím jednatelem. 

Od spojení si Bezrealitky slibuje možnost rozšíření své služby Komfort, jež zákazníkům nabízí specialistu, který zařídí prodej nebo pronájem nemovitosti na klíč – od asistence při prohlídkách, předvýběru zájemců, technické kontrole nemovitosti, při homestagingu, focení nebo právních službách. Určená je pro všechny, kteří si na prodej svépomocí netroufnou, nemají čas nebo potřebují pomoci. 

K tomuto modelu spolupráce počítá platforma i s vlastními investicemi do zhodnocení nemovitosti před prodejem nebo rychlým výkupem domu či bytu. Veškeré části služby Komfort bude i nadále kompletně poskytovat společnost Bezrealitky, Maxima Reality bude vystupovat v roli dodavatele jednotlivých specialistů a jejich servisu.

„Novou službu Komfort chceme nabízet co nejdříve po celé republice. Abychom dokázali odbavit všechny zájemce, potřebujeme v podstatě ihned zajistit desítky prověřených specialistů v jednotlivých krajích. To rozhodně nebylo v našich vlastních silách, proto jsme hledali a našli vhodného partnera. Unikátní model přístupu ke specialistům, který Maxima na trhu nabízí, se totiž shoduje s naší bezrealitkovou filozofií,“ zmiňuje Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky.

Klient Bezrealitky se může rozhodnout, zda je pro něj výhodnější prodej svépomocí, nebo s pomocí specialisty prodeje. Třetí cestou se pak v případech, kdy to bude pro majitele nejvýhodnější řešení, může stát i expresní odkup nemovitosti přímo službou Bezrealitky, případně expresní vyplacení části ceny nemovitosti.

„Dlouhodobě jsme známí jako kritici kvality servisu realitních kanceláří a makléřů. Teď máme šanci na jejich vlastním poli ukázat, že to jde i jinak, co nejvýhodněji pro zákazníka. A chceme inspirovat i ostatní realitní služby na trhu,“ dodává Meyer.

Bezrealitky za rok 2020 rostla asi 25% tempem, přičemž se přes ně prodalo skoro 6 800 nemovitostí. Měsíčně portál navštíví více než půl milionu zájemců o bydlení a každý měsíc se jeho prostřednictvím prodá zhruba 800 a pronajme kolem 4000 nemovitostí. Portál mimo jiné nabízí také kompletní správu a pronájem nemovitosti v rámci své služby Bezrealitky Nájem.

-stk-