Službu na rozvoz nákupů od Dáme jídlo řídí Komorowski

úterý, 2. února 2021, 16:10 Aktuality, Retail, Lidé MediaGuru

Službu Dáme market, jež se zaměří na rychlé doručování nákupů, povede Mikolaj Komorowski.

Mikolaj Komorowski, zdroj: Dáme jídlo

Mikolaj Komorowski, zdroj: Dáme jídlo

Platforma Dáme jídlo plánuje spuštění nové služby Dáme market, s níž se bude věnovat rychlému doručování nákupů zákazníkům, tzv. quick commerce. Řídí ji bude Mikolaj Komorowski. 

Dáme market chce využívat síť vlastních skladů, a doručovat tak nákupy zákazníkům do 30 minut od objednání. Úkolem Komorowskiho je tak koordinovat veškeré aktivity spojené s touto novinkou, sestavit příslušný sortiment zboží, nastavit logistické procesy a zajistit zázemí pro to, aby služba Dáme market postupně pokryla území Prahy i dalších měst v České republice. 

„Dostat jakékoli zboží co nejrychleji tam, kde ho lidé potřebují, představuje nejen budoucnost online nakupování, ale i maloobchodu jako takového. Být s Dáme market u zavádění quick commerce do Česka a u jejího nastavování tak, aby zákazníkům co nejvíce vyhovovala a šetřila jim cenný čas, je pro mě výzva, kterou rád přijímám,” říká nově jmenovaný ředitel služby Dáme market Mikolaj Komorowski.

Před nástupem do Dáme jídlo působil Mikolaj Komorowski jako obchodní ředitel pro střední Evropu v nadnárodní společnosti CEJS Group, která poskytuje komplexní služby v oblasti facility managementu. Zkušenosti s e-commerce a retailem získal především během svého působení ve společnosti Makro Cash & Carry Polska, kde mimo jiné zastával pozici vedoucího e-commerce. Dříve pracoval také jako regionální ředitel pro Prahu ve společnosti Ahold, která na českém trhu provozuje supermarkety a hypermarkety Albert.

-stk-