Televizeseznam.cz nasadí experimentální seriál Hotel Kokořín

pátek, 5. února 2021, 10:05 Aktuality, TV, Internet & Mobil MediaGuru

Videoportál Televizeseznam.cz odvysílá nový komediální seriál Hotel Kokořín s Mádlem a Tomicovou v hlavní roli, vznikat bude nestandardně.

Hotel Kokořín, zdroj: Televizeseznam.cz

Hotel Kokořín, zdroj: Televizeseznam.cz

Videoportál Televizeseznam.cz zařadí od 2. března nový seriál od produkční společnosti Premium Bananas Production. Jako vůbec první externí partner připravuje pro online portál hranou komediální sérii. V hlavních rolích pětidílného cyklu objeví Jiří Mádl, Pavla Tomicová, Ondřej Malý, Denisa Pfauserová, Sabina Rojková a Filip KaňkovskýSeriál má vznikat „za pochodu”.

„Seriál vznikne během pěti dní, na napsání a natočení každého dílu je vyčleněných pouhých 24 hodin. Je to výzva. Nejen pro Jirku Mádla, který bude autorem scénáře, ale pro nás všechny,“ uvedl Jan Dufek, režisér projektu. „Je to vlastně reality show v přímém přenosu, protože scénář vznikne vždy večer před natáčením a během dalšího dne se musí vše připravit a natočit,“ dodal producent Michal Deus

Seriál má být vytvořený ve dvou verzích – jedna bude čistě příběhová, druhá bude kombinací seriálu a dokumentu. Ten ukáže, jak příběh vzniká, jak se vymýšlí, natáčí a stříhá. 

Tvůrci minisérie Hotel Kokořín mají vybrané lokace, samotný příběh ale konkrétní linii nemá. „To je na tom celém nejvíce vzrušující. Scénář začnu psát, až dostanu pokyn. Pořád ani nevím kolik přesně budu mít na psaní času. Beru to jako obrovskou scenáristickou výzvu,“ popsal Jiří Mádl.

Premium Bananas Production je produkce specializovaná na obsahový marketing a kromě obsahu pro klienty se věnuje také na vlastní tvorbě. Na TelevizeSeznam.cz má aktuálně pořad o vaření Rád jím, nerad vařím, sezónní předvánoční pořad věnovaný balení dárků a ve výrobě je série dokumentárních filmů o českých šéfkuchařích, komediální seriál Hotel Kokořín a pořad věnovaný vzniku konspiračních teorií.

Hotel Kokořín

  • Produkce: Premium Bananas Production
  • Producenti: Michal Deus, Jan Dufek, Alexandra Deus
  • Koncept: Jan Dufek, Michal Deus
  • Režie: Jan Dufek
  • Scénář: Jiří Mádl
  • Stopáž: 5 x 10 minut
  • Žánr: komedie

-mav-