A 11 vstupuje s titulem Náš Region do tří dalších krajů

středa, 24. března 2021, 11:15 Aktuality, Tisk MediaGuru

Vydavatelství A 11 vstupuje s novinami Náš Region do Královéhradeckého, Pardubického a Jihočeského kraje.

Zdroj: A 11

Zdroj: A 11

Společnost A 11 zahájila vydávání tří nových mutací bezplatných lokálních novin Náš Region. Tituly Náš Region Pardubicko, Královéhradecko a Jihočeský kraj vyšly poprvé ve čtvrtek 18. 3. 2021 v průměrných tištěných nákladech 130 000 kusů na vydání.

Distribuovány jsou pomocí kamelotů na frekventovaných místech v okresních městech, na úřadech, v infocentrech nebo ve vybraných maloobchodních sítích. Zdarma ke stažení jsou na webu www.nasregion.cz, jako předplatné pak na Alza Media nebo na webu www.a11.cz/predlatne.

„I přes nepříznivou situaci způsobenou pandemií nepolevujeme v naší snaze pokrýt novinami Náš Region zbytek České republiky,“ uvedl ředitel vydavatelství Aleš Zavoral

Náš Region vychází jako týdeník v Praze a Brně, jako čtrnáctideníky pro Příbramsko, Berounsko, Prahu-jih a Prahu-západ a jako měsíčníky v ostatních okresech ve Středočeském kraji, Libereckém kraji, Ústeckém kraji, Karlovarském kraji, v Plzni, Jihočeském kraji, Pardubickém kraji, Královéhradeckém kraji nebo na Vysočině.

-mav-