ADison má nové lidi, rozšiřuje klientské portfolio

pondělí, 15. března 2021, 10:45 Aktuality, PR MediaGuru

Do portolia agentury ADison přibyly společnosti Xella, stojící za značkou Ytong, a Brickman Executive Search.

Zdroj: ADison

Zdroj: ADison

Do agentury ADison nastoupily Lucie Bergerová a Tereza Sibřinová. Agenturu si také nově ke spolupráci vybraly společnosti Xella (Ytong) a Brickman Executive Search. 

Lucie Bergerová přichází na pozici account manager a doplňuje tak tým korporátní komunikace, který spadá přímo pod ředitele agentury Tomáše Fridricha. Na starost bude mít například práci pro nového logistického operátora WeDo, Asociaci českých stavebních spořitelen nebo některé značky spadající pod RB Czech Republic.

Do digitálního týmu nastoupila jako digital content specialist Tereza Sibřinová. Dřívější zkušenosti nabyté mj. prací v Seznam.cz na pozici konzultanta content marketingu pro video obsah i komplexní kampaně klíčových klientů, teď využívá při tvorbě obsahu pro značky Indesit, Pivovar Litovel, Hervis Sports a další. 

Kromě týmu rozšířil ADison i své klientské portfolio. Prvním z dvojice nových klientů je Xella, společnost, která stojí za značkami stavebnin Ytong, Silka a Multipor. Agentura zajišťuje vztahy se zpravodajskými i lifestyle médii. Klienta má za agenturu na starost Anna Buhrová.

S agenturou nově spolupracuje i společnost Brickman Executive Search. „Jsem rád, že jsme začali hledáním našeho klíčového sdělení. Agentura nám prostřednictvím workshopu pomohla utříbit si myšlenky a podívat se na trh pohledem, kterého bychom bez podnětu zvenčí asi nebyli sami schopni,“ hodnotí první společné kroky Martin Botoš, majitel Brickman Executive Search. O tohoto klienta se společně starají Hana a Jakub Křenkovi.

-stk-