ČEA zahájila letošní Výroční ceny, vítěze vyhlásí v červnu

čtvrtek, 25. března 2021, 10:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Česká eventová asociace odstartovala čtvrtý ročník Výročních cen. Vítěze vyhlásí v červnu.

Zdroj: ČEA

Zdroj: ČEA

Česká eventová asociace (ČEA) odstartovala na online konferenci Event Fest čtvrtý ročník soutěže Výroční ceny. Briefing pro soutěžící se bude konat 13. dubna, uzávěrka přihlášek je plánována na 12. května. Vítězové budou vyhlášeni v polovině června. 

Výroční ceny budou udělovány v několika kategoriích, do kterých se mohou přihlásit živé, online i hybridní eventy. Hodnotit se budou jednak eventy pořádané na podporu businessu, jak na podporu B2B vztahů, zaměřené na zákazníky B2C, pro podporu vztahů s veřejností B2P či pro zaměstnance B2E, jednak eventy pořádané jako vlastní produkce, a to v rámci zábavy a showbusinessu, vzdělávání nebo výstav a veletrhů. Udělena bude také Grand Prix, případně i mimořádné ceny. 

Hodnocení bude probíhat dvoukolově. V prvním kole bude porota hlasovat online za účelem vytvoření shortlistu. V druhém kole proběhne (online) veřejná prezentace s prostorem pro dotazy porotců. Na základě toho potom porota rozhodně o prvních třech místech. 

Předsedou poroty bude i letos Jan Binar, prezident Asociace komunikačních agentur. Porotci budou vybráni z řad významných zadavatelů, odborníků na eventy či ze soukromé a veřejné sféry. Zároveň budou v porotě fungovat i garanti jednotlivých kategorií, mezi nimiž figurují Monika Hrubalová, Tomáš Brož, Marek Hlavica, Andrea Faflíková a Antonín Parma. 

-stk-