HBO Go nabídne v dubnu všechny řady seriálu Přátelé

úterý, 2. března 2021, 13:15 Aktuality, TV MediaGuru

Všechny řady a díly seriálu Přátelé najednou budou k dispozici od 15. dubna na HBO Go.

Přátelé, zdroj: HBO Go

Přátelé, zdroj: HBO Go

HBO Go nabídne od 15. dubna seriál Přátelé. Hned od prvního dne bude k dispozici všech deset sérií tohoto sitkomu. Všechny epizody budou na HBO Go dostupné s českými titulky a dabingem.

Seriál o skupině přátel žijících v New Yorku je jedním z nejlépe hodnocených televizních seriálů, je vítězem několika Zlatých glóbů a cen Emmy a držitelem mnoha nominací. Všech 236 epizod seriálu se natáčelo na scéně č. 24 filmových studií Warner Bros.
v Burbanku v Kalifornii.

Hlavní postavy ztvárnili Jennifer Aniston , Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer. Během deseti sérií se v hostujících rolích objevila řada známých herců a hereček, například Brad Pitt, Reese Witherspoon, Susan Sarandon, George Clooney, Paul Rudd, Tom Selleck, Bruce Willis, Kathleen Turner, Sean Penn, Gary Oldman, Ben Stiller, Winona Ryder a Julia Roberts.

Seriál Přátelé vytvořili Marta Kauffman a David Crane, kteří jsou společně s Kevinem Brightem také hlavními producenty. Přátelé se vysílali od září 1994 do května 2004 v 10 sériích a 236 epizodách.

-mav-