Marketing HoppyGo povede Radka Šubířová

středa, 3. března 2021, 13:05 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Na pozici Head of Marketing společnosti HoppyGo přichází Radka Šubířová.

Radka Šubířová, zdroj: HoppyGo

Radka Šubířová, zdroj: HoppyGo

Do P2P carsharingu HoppyGo na pozici Head of Marketing nastoupila Radka Šubířová. Zodpovědná bude za kompletní marketingovou komunikaci, další posilování značky a etablování společnosti na nových trzích. Jejím cílem je také pokračovat v edukaci českého trhu v oblasti P2P carsharingu.

Radka Šubířová bude řídit interní a externí komunikaci včetně sociálních sítí a veškerých marketingových aktivit. Vytvářet bude marketingové a komunikační strategie a z nich vyplývající aktivity s cílem zařadit P2P carsharing HoppyGo do relevantního výběru uživatelů při volbě dopravního prostředku pro cestování a zároveň etablovat značku jako lídra v oblasti sdílené mobility na celoevropské úrovni.

„HoppyGo má za sebou již tři roky úspěšného fungování na českém trhu a jako průkopník P2P carsharingu dokázalo prověřit zájem o služby sdílené mobility a její další potenciál rozvoje. To mimo jiné potvrzuje více než 100 tisíc registrovaných zákazníků platformy, kteří mají k dispozici výběr z více jak 2300 aut od 1400 pronajímatelů,” uvádí Radka Šubířová, Head of Marketing HoppyGo. 

„I přesto nás však stále čeká spousty práce například v oblasti boření ve společnosti zakořeněných stereotypů a předsudků vůči sdílení aut, vysvětlování odlišnosti našeho byznys modelu od klasických minutových carsharingů, které známe z ulic velkých měst apod. Pohled na naše současné výsledky a na trendy na světových trzích mě však utvrzuje v tom, že pohodlný, dostupný a udržitelný způsob cestování dává smysl nejenom nám a že máme s HoppyGo potenciál uspět i na dalších trzích střední a východní Evropy,“ dodává.  

Do HoppyGo přišla Radka Šubířová se zkušenostmi ze síťových agentur z portfolia WPP (Ogilvy a Geometry Global) či contentové agentury C3 Creative Code and Content. Pracovala na strategických brandových projektech a integrovaných marketingových kampaních pro širokou paletu klientů od telekomunikací a utility (O2, T-Mobile, E.ON) až po segment FMCG (Tesco, Sarantis, Unilever, Oriflame) a zkušenosti má i z neziskového sektoru (nadace Leontinka). V obsahové agentuře byla zodpovědná zejména za global content pro Škoda HQ, podílela se i na komunikační strategii klíčových témat a strategii obsahové platformy Škoda Storyboard. Poslední rok strávila prací pro berlínský mobility startup spadající pod VW group – UMI Urban Mobility International.

-stk-