Mimibazar začal s proměnou vzhledu, pomáhá Sladovník

čtvrtek, 4. března 2021, 15:05 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Mimibazar mění poprvé od svého vzniku svůj vzhled. S proměnou pomáhá Jan Sladovník, který v září nastoupil do týmu e-commerce skupiny CNC.

Nová podoba HP webu Mimibazar, zdroj: CNC

Nová podoba HP webu Mimibazar, zdroj: CNC

Web Mimibazar z portfolia Czech News Center mění poprvé od svého vzniku v roce 2004 logo a vzhled webu. Cílem má být přehlednější a modernější web, uživatelská přívětivost na všech zařízeních a rychlost načítání. Změnou zatím prošla pouze domovská stránka, další sekce mají následovat v průběhu roku. 

„Pro postupnou změnu designu jsme se rozhodli z toho důvodu, abychom ukázali, že na Mimibazaru začal pracovat nový tým, který bude mít okamžité výsledky a bude vidět, že pracujeme na vylepšování celého webu,“ vysvětluje Head of Ecommerce Martin Slavík.

„Struktura návštěvníků mimi webů v ČR je prakticky stejná, Mimibazar nabídne vysokou afinitu pro ženy 25-44 let. Změnou grafické identity jdeme naproti mladší části cílové skupiny, protože starší design nesplňoval její očekávání. Podle našich dat s námi uživatelky zůstávají dlouhodobě, připravujeme si tak půdu pro dlouhodobý růst,“ dodal Jan Sladovník, Performance Ecommerce manager CNC.

Mimibazar klientům kromě zacílených displayových kampaní nabízí nativní kampaně – soutěže a testování. „S návštěvníky, kteří interagovali s danou nativní kampaní poté dokážeme pracovat v našem reklamním systému, čímž výrazně zvýšíme efektivitu kampaní klienta,“ dodává Sladovník.

Jan Sladovník nastoupil do Czech News Center v září 2020 právě do týmu ecommerce, do kterého nyní patří weby Mimibazaru a skupina cenových srovnávačů Hledejceny.cz.

Návštěvnost Mimibazar.cz se na začátku letošního roku pohybuje kolem 800 tis. RU měsíčně,  v loňské listopadové sezóně dosáhla návštěvnost 998 tisíc reálných uživatelů, kteří si zobrazili 21 milionů stránek.

Do skupiny Mimibazar patří také Mimibazar.sk, Mimiaukce.cz, Mimiaukcia.sk a Mimishop.cz.

-mav-