Penny rozšiřuje nabídku produktů pod značkou my Bio

středa, 24. března 2021, 07:15 Aktuality, Retail MediaGuru

Penny rozšiřuje svoji nabídku bioproduktů a pod privátní značkou my Bio nově nabízí ovoce a zeleninu bez použití pesticidů či umělých hnojiv. Ekologické jsou i obaly produktů.

Nová řada produktů pod značkou my Bio má i obaly šetrné k životnímu prostředí, zdroj: Penny

Nová řada produktů pod značkou my Bio má i obaly šetrné k životnímu prostředí, zdroj: Penny

Obchodní řetězec Penny Market rozšiřuje svoji nabídku bioproduktů. Od konce března začíná nabízet pod privátní značkou my Bio nově ovoce a zeleninu, které splňují parametry pro pěstování biopotravin, tedy bez použití pesticidů či umělých hnojiv. 

V rámci nové řady my BIO budou nabízeny citróny Primofiori, banány Cavendish, jablka Gala, rajská jablka cherry, salátové okurky a mrkev. „Jsme si vědomi toho, že bioprodukty nejsou ty nejlevnější na trhu, avšak v duchu filozofie naší značky nabídneme zákazníkům ten nejlepší poměr ceny a kvality na trhu,“ říká Petr Chmelař, vedoucí oddělení nákupu Penny.

Při vytváření nové řady produktů kladlo Penny rovněž důraz na to, aby byl obaly šetrné k životnímu prostředí. Například mrkev bude nabízena v papírovém tácku společně se stoprocentně biodegradabilní fólií. Citrony dostanou zákazníci v kompostovatelné síťce. Také další produkty pod značkou my BIO disponují obaly šetrnými k životnímu prostředí. Ročně má tak řetězec ušetřit desítky tun plastu.

Penny Market svou nabídku bioproduktů stále rozšiřuje a zákazníci v ní najdou mimo jiné tradiční mléčné výrobky, těstoviny, produkty pro milovníky vína nebo kávy, ovesné vločky, čaje, zeleninový bujón, džusy, bonbony, krekry, mouku, müsli tyčinky, ale třeba i kečup, a nechybí nabídka bio masných výrobků. Řetězec stále přidává i další privátní značky, aktuální jich má zhruba 17.

Privátní značky posilují, promoce nabírají na tempu

středa 18. listopadu 2020

-zue-