Puma spouští lokální část kampaně věnované ženám

čtvrtek, 18. března 2021, 07:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Na globální iniciativu značky Puma nyní navazuje lokální kampaň, do níž se zapojují místní ambasadorky.

Zdroj: Puma

Zdroj: Puma

Puma přichází na českém trhu s lokální kampaní #SheMovesUs, jež navazuje na globální iniciativu, oslavující všechny ženy na světě. Jejím cílem je prostřednictvím ambasadorek poskytnout inspiraci, podporu a motivaci posouvat se dále ve svých profesích a zájmech. 

Lokální ambasadorky pocházejí, stejně jako ty globální (Dua Lipa, Cara Delevigne, Winnie Harlow, Nikita Parris a další), z různých sportovních a uměleckých odvětví, ale i menšin či komunit. Českou a slovenskou kampaň podpoří modelka a Miss ČR 2015 Nikol Švatnerová, boxerka a mistryně světa WBC v minimuší váze Fabiana Bytyqi, fotbalistka České fotbalové reprezentace a nizozemského Ajaxu Lucie Voňková, zpěvačka a tiktokerka @anniecamel Anna Marie Veselá, youtuberka vietnamského původu
Be Ha „Míša“ Nguyen, zpěvačka a vítězka Česko Slovenské SuperStar 2018 Tereza Mašková či zpěvačka a youtuberka Adéla Zouharová. 

Kampaň, jež bude probíhat na Instagramu, na profilech ambasadorek i online kanálech značky, chce zprostředkovat nejen životní příběhy vybraných tváří, ale také přiblížit, jak překonávaly a překonávají výzvy v osobním životě i kariéře.

„Při veškerém snažení vždy nejvíce motivuje podpora někoho dalšího, a pokud jím je náš vzor, motivace se násobí. Prostřednictvím kampaně zároveň vznikne soudržná komunita všech žen, které se budou navzájem motivovat, fandit si, a tak se posilovat,“ vysvětluje Katarzyna Weslawowicz, head of marketing Puma Eastern Europe. 

V tuzemsku realizuje kampaň agentura Loosers a bude podpořena také PR aktivitami, rozhovory a inzercí v médiích. 

Puma v kampani oslavuje ženy ze sportu i kultury

středa 3. března 2021

-stk-