Securitas představila novou globální identitu značky

pátek, 12. března 2021, 10:15 Aktuality, Marketing MediaGuru

Po téměř 50 letech mění Securitas své logo. Doprovází ho slogan „See a Different World“.

Nové logo společnosti Securitas, zdroj: Securitas

Nové logo společnosti Securitas, zdroj: Securitas

Společnost Securitas, nabízející inteligentní zabezpečení a ostrahu, přichází s novou globální identitou své značky. Logo mění po téměř 50 letech. Nový positioning má zdůraznit lidský a progresivní přístup firmy a také pozitivní dopad jejích inovací a technologií. Identitu doprovází slogan „See a Different World“. 

„Novou identitu vnímám jako milník pro naši společnost a naše odvětví. Zamysleli jsme se nad naší strategií, současným světem a tím, co od nás dnes klienti očekávají – a viděli jsme příležitost, jak se odlišit. Securitas je společnost založená na znalostech, kde se proaktivní a talentovaní lidé každý den snaží o pozitivní změny. Nová značka vyjadřuje naši důvěru v budoucnost, ale zároveň zůstává věrná našemu dědictví a zaměstnancům,“ popisuje Mauro Silva, VP Brand and Strategic Marketing společnosti Securitas. 

Změna loga značky Securitas, zdroj: Securitas

Změna loga značky Securitas, zdroj: Securitas

Nové logo značky Securitas, zdroj: Securitas

Nové logo značky Securitas, zdroj: Securitas

Novou identitu Securitas pomohla vytvořit agentura Kurppa Hosk. Postupně se objeví na zaměstnaneckých uniformách, vozidlech, vybavení pracovníků, zařízení společnosti, digitálních nástrojích i v rámci online komunikačních kanálů všech světových poboček Securitas. Změnou prošel krom vizuální identity i tón komunikace.

Slogan „See a Different World“ má zdůraznit odbornost a rozmanitost lidí v Securitas a také inovativnost a relevanci, jež chce společnost nabízet. Jeho smyslem je oslovit publikum v bezpečnostním oboru i mimo něj a umožnit Securitas zapojit se do konverzací se širším spektrem zúčastněných stran.

„Naše nová značka ukazuje světu, kdo jsme a kam směřujeme. Staví na kontinuitě a dědictví společnosti Securitas a jejích hodnotách: integritě, vstřícnosti a potenciálu lidí i moderních technologií. Spolupracujeme s nejuznávanějšími společnostmi na světě a věříme, že nám naše nová identita pomůže zřetelněji komunikovat společnou snahu o udržitelnost a inkluzivní budoucnost, a tím pádem přinese také nové obchodní příležitosti a urychlí realizaci naší dlouhodobé strategie,“ říká Magnus Ahlqvist, prezident a CEO společnosti Securitas.

-stk-