Deco Media vydává nový typ časopisu s názvem Portrét

pondělí, 26. dubna 2021, 16:00 Aktuality, Tisk MediaGuru

Lifestylový formát časopisu věnovaný jedné osobnosti s názvem Portrét začne od čtvrtka vydávat Deco Media.

Zdroj: Deco Media

Zdroj: Deco Media

Vydavatelství Deco Media zahájí ve čtvrtek 29. dubna vydávání časopisu Portrét. Popisuje ho jako nový formát lifestylového časopisu, který dosud na českém trhu chyběl. Každý měsíc přinese portrét jedné známé české osobnosti.

Za titulem stojí jako autorka projektu jednatelka Deco Media Pavlína Blahotová, šéfredaktorkou je Ivana Štědrá, vizuálně titul postavila artdirektorka Zuzana Bürgerová, rukopis mají dodávat i fotografie Ondřeje Košíka.

„Tváří prvního vydání je herečka a zpěvačka Eva Burešová, jejímž životním mottem je dávat lidem radost. To je také poslání našeho nového titulu, který je reakcí na dlouhodobou nejistotu, společenskou izolaci a přesun většiny kulturních a sociálních  aktivit do online prostředí. Kvalitní papírový časopis má v dnešní době snad ještě větší smysl než dřív – může vám přinést něco vizuálně hezkého, skutečně hmatatelného a hlavně pozitivního, což potřebujeme všichni,“ vysvětluje Pavlína Blahotová.

Dominantní rubrikou, prostřednictvím které se osobnost představí, je rozhovor. Dále to budou reportáž o bydlení a oblíbené recepty, kultura, charitativní projekty, blízcí a také vlastní pohled do minulosti.

Nový měsíčník bude k dostání na českém a slovenském trhu, má 52 stran, stojí 49 Kč (2,49 euro). První číslo se tiskne v nákladu 30 tisíc kusů. 

Deco Media provedlo v nedávné době několik úprav v portfoliu, kterými reaguje na aktuální situaci ve společnosti – díky většímu zaměření čtenářů na vlastní bydlení přineslo na podzim na trh nový čtvrtletník Krásný domov a v únoru 2021 zvětšilo formát časopisu Nové proměny bydlení.

-mav-