Electro World otevírá převzaté pobočky K+B Expert

čtvrtek, 15. dubna 2021, 14:20 Aktuality, Retail MediaGuru

Electro World od 15. dubna otevírá všechny rebrandované pobočky sítě K+B Expert, kterou převzala k 1. dubnu 2021.

Rebrandovaná pobočka sítě K+B Expert, zdroj: Electro World

Rebrandovaná pobočka sítě K+B Expert, zdroj: Electro World

Electro World od 15. dubna otevírá všechny rebrandované pobočky sítě K+B Expert, kterou převzala k 1. dubnu 2021. Rebranding probíhá průběžně a ukončen bude na konci dubna. To znamená, že některé pobočky budou přibližně dva týdny fungovat pod logem původní sítě K+B.

Vzhledem ke stávajícím restrikcím ze strany vlády budou všechny prodejny Electro Worldu, včetně těch nových, otevřeny prozatím jako výdejní místa. Na jednotlivé pobočky však přitom lze objednávat zboží z e-shopu společnosti Electro World i v případě, že není aktuálně skladem. Firma zároveň slibuje postupné zavážení nových poboček novým zbožím a objeví se zde i nové značky a výrobky.

Opětovné otevření nových jednotlivých poboček probíhá současně s počátkem akce Slevové šílenství, kterou Electro World ve dnech 15. až 18. dubna pořádá. V rámci této akce nabízí zákazníkům až 30% slevy.

Převzetí sítě K+B Expert se připravovalo s jejím majitelem, společností Kap-penburger + Braun & Co. KG, už v loňském roce. Po uzavření dohody a schválení úřadem pro ochranu hospodářské soutěže se síť Electro Worldu mohla zdvojnásobit – k původním 19 prodejnám tak přibylo dalších 20, přičemž 16 z nich je v nových lokalitách. Na zbývajících 4 místech pak došlo k posílení a zákazníci mají k dispozici jak stávající, tak i další novou prodejnu Electro World.

-mav-