Hanzal řídí v CNC mediálku pro SME, Hořínková má PR

úterý, 6. dubna 2021, 16:35 Reklama, Lidé, PR MediaGuru

Martin Hanzal se stal ředitelem vznikající agentury mediálního domu Czech News Center pro malé a střední firmy (SME). PR manažerkou CNC je nově Monika Hořínková.

Martin Hanzal, Monika Hořínková, zdroj: CNC

Martin Hanzal, Monika Hořínková, zdroj: CNC

Obchodní oddělení vydavatelského domu Czech News Center (CNC) buduje interní mediální agenturu pro malé a střední firmy (SME). Pozice ředitele této agentury se ujme Martin Hanzal, který naposledy působil jako CEO mediální agentury Mindshare.

„Dlouhodobě vidíme velký potenciál v regionech. Pro menší a střední firmy, které by třeba ani neuvažovaly o využití mediální agentury, chceme vytvořit full-servisové oddělení, které jim nabídne odborný konzultační prodej z pohledu média spolu se strategickým přístupem využívaným v agenturním prostředí. Interní agentura pro SMB klienty se bude věnovat přípravě komplexních strategií pro naše klienty. Nabízet budeme nejen možnosti inzerce v rámci širokých možností CNC, ale pomůžeme také například s výkonnostním marketingem či nákupem inzerce v ostatních mediálních domech. Zřízení interní agentury považujeme za logický krok v rámci současných změn, které v CNC probíhají,” popisuje David Šaroch, obchodní ředitel printové inzerce v CNC.

Martin Hanzal většinu své kariéry působil v Mindshare, své nové role v CNC se ujal 1. dubna. Z Mindshare se posunul do GroupM, kde vedl oddělení programatického nákupu. Zpět do Mindshare se vrátil v květnu 2018 a vedl ji téměř tři roky jako CEO. 

Mediální dům CNC zároveň oznámil, že novou PR manažerkou se stala Monika Hořínková, která v rámci nové pozice Head of PR zastřeší externí i interní komunikaci. 

Hořínková začínala novinářskou praxí, odkud přešla do agenturního prostředí. Pracovala v PR agenturách AMI Communications a PR Lesenský, poslední dva roky působila na pozici Content Marketing Manažera ve Sportisimu, kde měla na starost cross-mediální obsah. Od roku 2018 je členkou expertní sítě Impact Hub a mentoruje projekty přihlášené do českých akceleračních programů.

-mav-