Jiří Vítek povede Adexpres, Jan Galgonek odchází

úterý, 6. dubna 2021, 14:55 Lidé, Reklama MediaGuru

Digitální agentura Adexpres, která patří pod mezinárodní síť Dentsu, má po 12 letech nové vedení. Dočasně je v čele agentury Jiří Vítek.

Jiří Vítek, zdroj: Adexpres

Jiří Vítek, zdroj: Adexpres

Digitální agentura Adexpres, která patří pod mezinárodní síť Dentsu, má po 12 letech nové vedení. Pozici Managing Directora se rozhodl opustit Jan Galgonek, který společnost založil a do března letošního roku stál v jejím čele. Vedením agentury byl dočasně pověřen Jiří Vítek, který v Dentsu působí na pozici Chief of Media Performance Service Line CEE. Nový management pak vzejde z výběrového řízení, které se uskuteční v následujících měsících.

Jan Galgonek se nyní plánuje věnovat vlastnímu podnikání: „Věřím, že nadešel ten správný okamžik se posunout dále v mém profesním životě a věnovat se novým byznysovým příležitostem,” uvedl.

„Adexpres je součástí naší skupiny již od roku 2016 a s Honzou jsme za ta léta společně pracovali na celé řadě národních i globálních klientů. To, že nás opouští, je mi lidsky velmi líto, ale věřím, že svůj velký potenciál využije při nových výzvách, které ho čekají,” uvedl generální ředitel Dentsu Czech Republic Petr Chajda.

Jiří Vítek má za úkol vybrat nové vedení, agentura také zahajuje práci pro klienta Danone. Celá síť Dentsu aktuálně prochází globální restrukturalizací.

-mav-