Marketing skupiny Packeta v regionu vede Barbora Langer

čtvrtek, 8. dubna 2021, 11:00 Aktuality, Lidé, Marketing MediaGuru

Ve střední a východní Evropě bude marketing skupiny Packeta řídit Barbora Langer.

Barbora Langer, zdroj: Packeta

Barbora Langer, zdroj: Packeta

Do čela marketingu zahraničních entit skupiny Packeta, majitele Zásilkovny, nastupuje Barbora Langer. Jejím hlavním úkolem bude nastavení a řízení marketingové strategie v regionu střední a východní Evropy a Německa.

„Plány a cíle skupiny Packeta jsou pro letošní rok opět ambiciózní. Chceme výrazně posilovat na zahraničních trzích a naplňovat naši vizi být globální platformou pro sektor e-commerce,” popisuje zakladatelka Zásilkovny a CEO Packety Simona Kijonková.

„Společně se svým týmem bych chtěla z Packety vybudovat nejenom brand, který všichni znají a ví, co nabízí za služby, ale také životní styl. Chci, aby lidé neposílali jen zásilky, ale bavily je články na našem blogu, zlepšil se jim den skrze naše příspěvky na sociálních médiích, pili ranní kávu z červeného hrníčku Packeta a při ranní procházce se psem si poslechli nový díl Z-Talks,“ vysvětluje Head of Marketing CEE & DACH Barbora Langer své plány. 

„Expanze do zahraničí je pro nás prioritou, v zahraničních entitách máme již nyní vybudovanou silnou pozici. Cílem Báry je sjednotit marketingové strategie holdingu a vybudovat v regionu střední a východní Evropy a Německa lovebrandy tak, aby byly klienty vnímány stejně jako Zásilkovna v České republice a Zásielkovňa na Slovensku,“ doplňuje Milan Šmíd, marketingový ředitel skupiny Packety. 

Barbora Langer do Packety přichází ze společnosti Nike, kde získala zkušenosti v oblasti Retail Marketingu a Visual Merchandisingu. Absolvovala Fakultu Tělesné výchovy a sportu a Prague College v oboru Mezinárodní Management a Bussines.

-stk-