Míša vstupuje do nové kategorie chlazených dezertů

čtvrtek, 8. dubna 2021, 10:05 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Zmrzlinová značka Míša přichází s novinkou v podobě Míša Tvarohového mlsu.

Zdroj: Unilever

Zdroj: Unilever

Zmrzlinová značka Míša, jež své počátky datuje od roku 1962, se rozhodla vstoupit do nové kategorie – chlazených tvarohových dezertů. Novinku uvede pod názvem Míša Tvarohový mls. 

Jelikož samotná výroba nanuků v Kožichovicích u Třebíče se specializuje jen na mražené krémy, novinka vznikla ve spolupráci s mlékárnou Olma. „Pro Míša Tvarohový Mls jsme hledali jiného vhodného partnera, schopného splnit naše vysoké nároky – na plnou tvarohovou chuť, sametovou konzistenci, čisté složení výrobku i na recyklovatelnost obalů. A nejen to. Prioritou bylo také použití kvalitních surovin od českých farmářů. Podařilo se nám propojit se s mlékárnou Olma, která si svým působením na trhu od roku 1967 zakládá na podobně dlouhé tradici jako značka Míša,“ přibližuje Lenka Adámková, marketingová manažerka značky Míša.

Míša Tvarohový mls je dostupný ve dvou variantách – tvarohové a čokoládové, jež má přesně kopírovat chuť zmrzliny Míša. Vše je bez konzervantů, sladidel, aromat a barviv. Neobsahuje ani lepek. Obal obsahuje jen tři gramy plastu a papírový přebal je vyroben z recyklovaného materiálu.

V prodeji se novinka objeví v průběhu dubna. K dostání bude jak v kamenných obchodech, tak v online supermarketech, a to za doporučenou maloobchodní cenu 21,90 Kč. Podpoří ji také reklamní kampaň v televizi, tisku a na internetu. 

-stk-