Mobilní hra Prima Trefa je dostupná v nové verzi

pondělí, 12. dubna 2021, 07:45 Aktuality, TV, Internet & Mobil MediaGuru

Televizní skupina Prima vrátila na trh soutěžní hru Prima Trefa, která propojuje mobilní aplikaci s televizí.

Prima Trefa, zdroj: FTV Prima

Prima Trefa, zdroj: FTV Prima

Vědomostní hra skupiny Prima a společnosti Adveri propojující televizi s mobilní aplikací s názvem Prima Trefa je dostupná v nové verzi. Aplikace, která je zdarma, obsahuje stovky nových video otázek ze světa filmu, TV pořadů či televize Prima. Hrou diváky provázejí tváře Primy Eva Perkausová, Libor Bouček, Jakub Kotek a nově i Eva Burešová, Jan Šťastný, Natálie Halouzková, Láďa Hruška, Pepa Libický nebo Josef Vrtal.

Aktualizace aplikace Prima Trefa je k dispozici ke stažení v obchodech App Store a Google Play. Cílem hry je získat nejvyšší možný počet žetonů, které umožní soutěžícím zúčastnit se „online finále“ pořadu. V něm se soutěží každý týden o ceny. 

„Zájem o hru v první vlně předčil naše očekávání. Hráči odehráli bezmála 5,5 milionu her a rozdali jsme ceny za několik milionů korun. Kolem hry se vybudovala komunita statisíců fanoušků, kteří každý den sledovali vysílání, aby jim neuniklo jediné soutěžní kolo. Nyní spouštíme novou verzi aplikace, která bude pro každého hráče uživatelsky ještě příjemnější,“ říká provozní ředitel skupiny Prima Vladimír Pořízek.

„Během technologické přestávky jsme pracovali na optimalizaci aplikace tak, aby byla méně náročná na typ a paměť mobilních telefonů. Díky této úpravě si Prima Trefu můžou zahrát i uživatelé na mobilních telefonech s operační pamětí 2 GB a vyšší,“ dodal Pavel Kohout z vývojářské firmy Adveri.

-mav-