Nova chystá seriál Pan profesor, Na Lovu či show s Marešem

úterý, 13. dubna 2021, 10:10 TV MediaGuru

Televize Nova uvede do podzimního vysílání několik nových pořadů.

Silvia Majeská, zdroj: TV Nova

Silvia Majeská, zdroj: TV Nova

Televize Nova uvede do podzimního vysílání několik nových pořadů. Půjde o seriál Pan profesor, vědomostní reality show Na lovu (v originále The Chase), docu reality show s českými kuchaři (pravděpodobně s tvářemi Masterchef), novou seznamovací reality show Love Island a v přípravě je také nový pořad s Leošem Marešem. Uvedené pořady vznikají pod novým programovým vedením na čele se Silviou Majeskou, která s novinkami seznámila odborné novináře na úterním setkání.

Hlavní roli učitele v seriálu Pan profesor ztvární Vojtěch Dyk. Jak už jsme informovali, seriál Pan profesor vysílá i sesterská Markíza, patří k jejím nejúspěšnějším pořadům. Jde o vztahový seriál z prostředí gymnázia. Markíza seriál uvedla po vzoru maďarské verze této původně německé předlohy. 

Reality show Na lovu (The Chase) je původem britský televizní kvíz vysílaný stanicí ITV, soutěžící se v něm utkají proti profesionálnímu hráči „pronásledovateli", který se jim snaží zmařit šance na výhru. Cílem soutěžících je nashromáždit co nejvíc peněz.

Seznamovací reality show Love Island bude nejprve vysílána na videoportálu Voyo, který se má stát ústředním prvkem nové digitální strategie vlastníka TV Nova, společnosti CME. Zařazena ale bude i do lineárního TV vysílání. 

Pro Voyo chystá Nova nový obsah, lokální i zahraniční a každý týden chce svou knihovnu rozšiřovat. 

Svůj podzimní program upřesní Nova na tiskové konferenci, která se uskuteční v průběhu prázdnin. Poskytne zde rovněž detaily k výše uvedeným novým pořadům.

Další informace ze setkání s vedením TV Nova můžete číst zde

-mav-