PR manažerkou v Taylor Wessing se stala Nováčková

středa, 14. dubna 2021, 07:20 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Novou PR manažerkou advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika je Jitka Nováčková.

Jitka Nováčková, zdroj: Taylor Wessing ČR

Jitka Nováčková, zdroj: Taylor Wessing ČR

Advokátní kancelář Taylor Wessing ČR má novou PR manažerku, jíž se stala Jitka Nováčková. Zodpovědná bude za externí a interní komunikaci společnosti. 

Do Taylor Wessing nastoupila Nováčková počátkem dubna. Přichází z Ministerstva zdravotnictví ČR, kde rok a půl působila v tiskovém oddělení na pozici specialista komunikace. Na ministerstvu byla také součástí komunikačního týmu projektu Chytrá karanténa. Předtím pracovala v tiskovém oddělení Úřadu vlády ČR. Zkušenosti získala ve firmě Coty, kde měla 12 let na starosti veškeré PR aktivity. Nejdříve pro Českou republiku a později i pro Slovensko a Maďarsko. Na své pozici se také věnovala budování influencer marketingu. Zpočátku se věnovala i učitelství, které vystudovala na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. 

„Líbí se mi, že má Jitka praxi s různými typy médií a věřím, že své bohaté zkušenosti posune v Taylor Wessing na další úroveň. Především bych chtěl, aby Jitka posílila interní komunikaci a do té externí vnesla moderní přístupy. V Taylor Wessing jsme otevřeni novým projektům a inovacím, chceme být o krok napřed,“ uvedl Erwin Hanslik, vedoucí partner Taylor Wessing Česká republika. 

-stk-