Ředitelem Graylingu v regionu CEE je Peter Fecko

čtvrtek, 15. dubna 2021, 10:00 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Novým výkonným ředitelem společnosti Grayling pro region CEE byl jmenován Peter Fecko.

Peter Fecko, zdroj: Grayling

Peter Fecko, zdroj: Grayling

Na nově vytvořenou pozici výkonného ředitele agentury Grayling pro region střední a východní Evropy nastoupil Peter Fecko. Zodpovědný je za rozvoz byznysu v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Bulgarsku, Chorvatsku, Srbsku, Slovinsku a na Ukrajině. 

Peter Fecko se v oboru komunikace aktivně pohybuje více než 20 let. Před nástupem do společnosti Grayling a založením její pobočky v Bratislavě v roce 2000, pracoval jako byznysový novinář. Během posledních 12 let vedl operativu společnosti Grayling v CEE regionu (zahrnující Českou republiku, Maďarko, Polsko a Bulharsko), a zároveň se podílel na poskytování strategického poradenství pro klienty působící na více trzích zároveň.

Vznikající pozice výkonného ředitele pro CEE region souvisí s nedávno oznámenými změnami v managementu společnosti a s doposud největším závazkem společnosti Grayling k podpoře vzniku kulturních iniciativ napříč agenturami. Grayling za tímto účelem významně investuje na všech trzích do většího propojení zaměstnanců, byznysu a vzájemného sdílení zkušeností.

„Síť společnosti Grayling v oblasti střední a východní Evropy je jednou z našich silných stránek. Zejména v době pandemie prokázala pozoruhodnou odolnost, primárně díky vynikajícím službám v oblasti Public Affairs a krizové komunikace. Peter má v těchto oblastech bohaté zkušenosti, stejně jako v korporátní komunikaci. Nepochybujeme, že pod jeho vedením bude Grayling ve střední a východní Evropě nadále posilovat svou pozici,” popisuje Ben Petter, provozní ředitel pro Grayling Europe. 

„Grayling má v regionu střední a východní Evropy nejkomplexnější a nejlépe propojenou síť ze všech agentur. To z nás vždy činilo jasnou volbu pro klienty, kteří hledají podporu pro více zemí současně. Zároveň však také vidíme rostoucí poptávku po propojení služeb Corporate Affairs, zahrnující jak Public Affairs, tak korporátní komunikaci. To je pro nás klíčová oblast, ve které očekáváme znatelný růst v průběhu tohoto roku,” dodává Peter Fecko. 

-stk-