Televizeseznam.cz zařadí Pravdivé zprávy, moderuje Kavalčík

pondělí, 12. dubna 2021, 16:35 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Videoportál Televizeseznam.cz uvede několik nových pořadů, mezi nimi i Pravdivé zprávy, zábavný pořad o zpravodajském dění.

Pravdivé zprávy, zdroj: Seznam.cz

Pravdivé zprávy, zdroj: Seznam.cz

Nový pořad Michala Kavalčíka (alias Rudy z Ostravy) Pravdivé zprávy nabídne každou neděli videoportál Televizeseznam.cz, má jít o zábavný pořad o zpravodajském dění v Česku za uplynulý týden. Pořad zahajuje od 18. dubna. 

Další novinkou je pořad Projekt Lockdown. Jde o sérii čtyř dokumentárních rozhovorů, která přináší obraz pandemie z pohledu kulturního a sportovního prostředí. Začíná od 15. dubna, nové díly se objeví  každý druhý čtvrtek.

Připraveny jsou také nové díly pořadu Kempiči, tentokrát přespávají v extrémních místech. V nabídce je také dokument o proměnách známých šumavských sídel Proměna 2020, pořadem provází herec Matěj Hádek.

Pro zájemce o zahradničení je připraven pořad Tipy pro nádhernou zahradu. K přehrání budou i pořady Packa pro útulkáče (o zvířatech, které hledají nový domov) a Packa pro pejskaře (informace o výchově a péči domácích psů). S novými díly přichází i kulinářský pořad Rád jím, nerad vařím. Tajemství obličejové jógy představí Marta Ondráčková v pořadu #udrzksicht.

Produkce Streamu pak představuje nové série pořadu Jak nás vidí svět, Děti vs. nebo Kdo to mluví s českými dabéry. Připraveny jsou také nové pořady pro děti

-mav-