Za Globus mluví Turnovská, Volfová řídí online marketing

středa, 28. dubna 2021, 16:00 Aktuality, PR, Lidé, Marketing MediaGuru

Za hypermarkety Globus bude od května mluvit Aneta Turnovská. Lutfia Volfová bude řídit oddělení online marketingu.

Aneta Turnovská, Lutfia Volfová, zdroj: Globus

Aneta Turnovská, Lutfia Volfová, zdroj: Globus

Za hypermarkety Globus bude od 1. května nově mluvit Aneta Turnovská. Lutfia Volfová, která zastřešovala externí komunikaci zejména v kovidových měsících, bude řídit oddělení online marketingu Globusu.

Aneta Turnovská zastřeší externí komunikaci s novináři, dále bude koordinovat činnosti spojené s interní komunikací a zákaznickou linkou, a to z pozice vedoucí oddělení firemní komunikace. Dosud v Globusu působila na pozici specialista employer brandingu. Předchozí zkušenosti si přinesla z manažerských pozic v agenturním světě, kde se podílela na komunikačních strategiích zejména korporátních klientů. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Lutfia Volfová se posouvá na pozici vedoucí on-line marketingu, ze které bude řídit od května veškerou on-line komunikaci Globusu, současně bude mít na starosti také produktové a zpravodajské PR aktivity. Je absolventkou oboru Studia nových médií na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a před příchodem do Globusu měla 9 let na starosti PR komunikaci a CSR projekty ve společnosti Avon.

-mav-