About You nasazuje kampaň s videy zákazníků

čtvrtek, 6. května 2021, 13:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

V televizní kampani používá About You videa svých zákazníků, kteří v nich ukazují, co se jim na módním e-shopu líbí a proč.

Z vítězných videí, která se objeví v televizní reklamě, zdroj: About You.

Z vítězných videí, která se objeví v televizní reklamě, zdroj: About You.

Společnost About You spustila začátkem května novou reklamní kampaň „About You válí“, v níž pracuje s videy svých zákazníků. Ti v nich ukazují, co se jim na módním e-shopu líbí a proč. 

Videa vytvořili zákazníci na základě březnové výzvy spojené se soutěží o  výhru ve výši 250 tisíc korun. About You tak chtěl oslavit svůj úspěch, kdy na českém trhu dosáhl milionu aktivních zákazníků. Na speciální stránku kampaně www.aboutyou-vali.cz zavítalo více než 500 000 návštěvníků, z toho přes 33 000 zákazníků nahrálo svá videa. Každý účastník obdržel kupon s 50% slevou na vše. Do druhé fáze kampaně jich bylo kreativním týmem společnosti vybráno deset. 

Kampaň je na Instagramu a TikToku podporována více než 40 influencery, jako jsou Martin Carev, Ewa Farna, Veronika Arichteva, Dominika Šťovíčková (@mamadomisha), Carly Kirstenová (@iamcarriekirsten), Martina Pártlová, Anna Kadeřávková nebo @shpreem a @helly.elli.

-stk-