Axe chce představit nový design i produkty na TikToku

čtvrtek, 6. května 2021, 17:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Axe plánuje kampaň, v níž chce především mladým mužům představit svůj nový design i rozšířené portfolio. Zaměří se zejména na TikTok.

Zdroj: Unilever

Zdroj: Unilever

Značka pánské kosmetiky Axe se chystá představit svůj nový design i rozšířené portfolio. Dlouhodobou kampaní se chce zaměřit především na mladé muže, k čemuž využije influencery zejména na TikToku. 

Kampaň bude spuštěna v květnu na českém i slovenském trhu, s níž chce Axe oslovit teenagery ve věku od 13 do 17 let. K propagaci bude vedle Instagramu a YouTube využívat i Twitch a především TikTok. 

Cílem je oslovit mladou cílovou skupinu v jejím přirozeném prostředí a jejím jazykem. Proto bude kreativa v rukou samotných influencerů v čele s ambasadory Martinem Hložkem a Matějem Žrebným. Kromě výstupů na své sociální sítě poskytnou digitální assety, jež bude značka Axe dále mediálně podporovat.

Do kampaně bude zapojeno více než 10 influencerů, kteří budou pracovat s claimem: „Když dobře voníš, může se stát cokoliv.“ Produkty Axe budou zakomponovány do hráčských gamer videí, výzev pro své fanoušky a dalšího interaktivního obsahu.

Pod kampaní je podepsána agentura WeDigital, která se stará o digitální aktivity i dalších značek společnosti Unilever, mimo jiné Dove, Ben & Jerry’s, The Vegetarian Butcher nebo Pukka.

-stk-